Про мене

Home > About me

Illustration

Про мене

Вітаю, Я Вікторія Бантуш

Професійний коуч, тренер, ментор, НЛП майстер, психосоматолог, доктор філософії

Я ніколи не сумнівалася, що допомагати людям знаходити душевний спокій та шлях до щасливого життя – це моє покликання!!!4 роки коучингової практики та 21 рік юридичної практики допомогли мені здобути велику любов до людей та їх прагнення щастя і задоволення від життя.Я надаю індивідуальні та сімейні консультації, зосереджуючись на тому, щоб допомогти людям досягти свого роду розумового дзену, який зараз є таким важливим.

  Партнерство та екологічність

  Індивідуальний підхід

  Цілісність та гармонія

  Проблема-ресурс

Маючи великий досвід у роботі з людьми, я повністю готова підтримати вас на шляху до дорослого проявленного життя!!!

icon

Ментор

Illustration


icon

Професійний коуч

Illustration


icon

НЛП майстер

Illustration


Counseling

Моя консультація унікальна!!!

Поруч зі мною ви почуваєте себе на іншому рівні!!!

За роки практики я розробила унікальний підхід, який визнає простий факт, що універсальні плани та техніки не кожному допомогають.
Мій підхід дуже різний і дуже особистий. Я практикую індивідуальний процес, який більше, ніж просто допомога у вирішинні емоційної/розумової/дієвої задачі. Я допомогаю перетворити супротив та боротьбу на потужний та глибокий союзу з собою.

Такі стосунки з вашим внутрішнім «Я» — це те, що ви можете відчути у собі і продовжувати вдосконалювати протягом усього життя. Це забезпечує «внутрішню опору», з якої ви можете використовувати свій досвід у майбутньому.
Відновлюючи зв’язок із своїм внутрішнім «Я» та його страхами, взаємодіючи з собою — умілим, підтримуючим, люблячим, справжнім — таким, яким є, ви відчуваєте і усвідомлюємо КИМ ви Є.
Хватка минулого та обмежувальних моделей особистості починають пом’якшуватися. Ви вільні проявити себе та стати насправді щасливими у дорослому житті!!!

icon

Негативні емоції

Не дозвольте їм зруйнувати ваше життя! Дізнайтесь, як ними керувати

icon

Гнів і тривога

Я допомогаю знаходити душевний спокій у стресових ситуаціях

icon

Виснаження

Ви відкриваєте шлях до безмежноі енергії

icon

Сумніви

Ви легко приймаєте рішення

етичне консультування

Досвід консульування

Ви відчуєте радість і насолоду від жіття!!!

Під час досвіду роботи та підтримки мої клієнти легко помічають, що почали спиратись на свій досвід, глибше взаємодіяти з власним внутрішнім світом, почали відчувати себе і власне тіло. Краще усвідомлюють автоматичні звички та шаблони, які легко змінюють на необхідні та цінні.

 • Перша зустріч

  Все починається з першої 40-хвилинної розмови у форматі Zoom зустрічі, безоплатної, під час якої ми можемо поговорити про ваші конкретні задачі та ситуацію, і обираємо, який тип взаємодії слід застосувати, щоб швидше і якісніше прийти до результату. Ми обговоримо розклад, а також визначимо точну ціну на сесії-зустрічі.
  Перед нашою другою зустріччю я надішлю вам договір або коротку угоду, яка регулює взаємодію спеціаліста і клієнта, визначає права, обов'язки та забезпечує гарантований безпечний простір в рамках закону.

 • Друга та наступні зустрчі

  Під час другої зустрічі (60-90 хвилин), ми визначимо ряд питань та загальний план, розроблений для вирішення конкретного запиту. Ваша життєва ситуація допоможе визначити найкращий шлях взаємодії.
  Щотижнева частота зустрічей, залежить від природи кінцевих цілей, наскільки складний запит, чи високий емоційний стан, який ви зараз відчуваєте, як довго ви маєте справу з запитом, різними аспектами способу життя, кількістю підтримки, яку ви отримуєте від членів родини та інших близьких вам людей, і як швидко ви можете досягти результату виходячи з контексту. Ми зробимо так, щоб все спрацювало разом.Далі зустрічі відбуваються за графіком, тривалість зустрічей 60-90 хвилин.

 • Заключна зустріч

  Протягом усього процесу взаємодії, наприкінці кожної зустрічі, ми разом аналізуємо роботу та визначимо прогрес. Якщо справи пішли набагато краще, ми або вирішуємо, що настав час закінчити нашу спільну роботу, або, якщо ви бажаєте, почнемо роботу над іншим питанням. Рішення про завершення або продовження взаємодії завжди приймаєте ви, відповідно до попередніх домовленостей. Моя постійна мета — дати вам змогу повірити в те, що ви можете рухатися своїм життям з відчуттям ясності, проникливості, гнучкості та задоволення.

Крок за кроком кожен клієнт формує впевненість і силу у своїй здатності рухатися по життю з радістю та задоволенням!

Illustration

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗІ МНОЮ

Почни жити в гармонії

Запишіться на перший безкоштовний сеанс